Vývoj a výroba elektronických zařízení, automobilová diagnostika.

Produkty

Nabízíme Vám námi vyráběné přístroje, přípravky a přebytky z výroby.

Nově spuštěný E-SHOP

Přejít do e-shopu...

Přístroje, přípravky, sondy

APS-14

APS-14

Tlaková sonda k osciloskopu -0,8 ... +6bar

APS-14 je tlaková sonda k osciloskopu nebo běžnému voltmetru. Sonda má měřící rozsah 20 až 700kPa (tedy -0,8 až +6bar). Výstup pomocí BNC konektoru, napájení bateriové 2xAA.

Cena produktu v E-SHOPu

HVC95

HVC95

VN kleště pro snímání na sekundární straně zapalování

Kapacitní a induktivní kleště pro měření na vysokém napětí zážehových spalovacích motorů

HVC95-A: přívodní kabel opatřený BNC-M konektorem
HVC95-B: přívodní kabel opatřený banánky
HVC95-C: přívodní kabel opatřený zdířkami

Cena produktu v E-SHOPu

D2Vconv

D2Vconv

Převodník střídy na napětí pro měřící účely v automobilové diagnostice

Přípravek sloužící k přímému zobrazení střídy PWM signálu na obrazovce osciloskopu nebo na voltmetru. Usnadňuje měření na regulačních systémech používající řízení PWM signálem (regulace tlaku paliva v railu, řízení přeplňování motoru, recirkulace výfukových plynů, řízení volnoběžných otáček, atd.)

Cena produktu v E-SHOPu

M-SP14

M-SP14 - emulátor automobilových senzorů

Panel automobilových senzorů 3v1 - emulace snímačů s napěťovým výstupem, emulace teplotních senzorů, praktická odporová dekáda.

Přípravek se připojuje místo snímače, případně do obvodu tak, aby bylo možno provést test nebo korekci. Nahrazením snímače lze odhalit vadu nahrazovaného snímače případně zjistit reakce elektroniky motoru na změnu hodnoty simulované veličiny.

Cena produktu v E-SHOPu

M-IG3

Tester akčních členů M-IG2 - impulsní generátor s funkcí PWM

Tester sloužící ke zkoušení indukčních cívek, zapalovacích modulů, benzínových a LPG vstřikovačů a akčních členů vyžadující PWM signál.

Mikroprocesorem řízený generátor impulsů s nastavitelnou délkou pulsu (0÷10ms) a frekvencí (3÷100Hz), dále funkce PWM (100Hz) s nastavitelnou střídou 0÷100%. Jeden výkonový výstup spínaný k nule a jeden signálový nastavitelný inevertovaný nebo neinvertovaný výstupní signál.

Cena produktu v E-SHOPu

M-PWM2

PWM generátor M-PWM2

Přípravek M-PWM2 - generátor PWM

Přípravek sloužící ke zkoušení akčních členů vyžadující PWM signál (volnoběžný ventil, ventil počátku vstřiku, DRV, IMV, EGR ventil, proporcionální podtlakové ventily (měnič tlaku),...)

Mikroprocesorem řízený generátor PWM s nastavitelnou frekvencí (10Hz÷10kHz) a střídou (0÷100%). Jeden výkonový výstup spínaný k nule a jeden signálový výstup s přepínatelnou amplitudou 5/12V. Integrovaná vypínatelná antiparalelní dioda pro rozšíření pásu proporcionality akčního členu.
Přípravek umožňuje 4 variabilní automatické režimy pro čištění a mazání akčních členů.

Cena produktu v E-SHOPu

PWMG12-AHx

Generátor PWMG12 - generátor PWM

Přístroj PWMG12 je generátor PWM výkonového signálu s nastavitelnou frekvencí i střídou.

Kompaktní příruční provedení s jednoduchou obsluhou. Generátor je vhodný pro zkoušení akčních členů v automobilu, které jsou řízeny PWM signálem (např. proporciální podtlakové ventily, ventil počátku vstřiku, ventil regulace tlaku paliva DRV,IMV, ventil recirkulace spalin EGR,motorek škrtící klapky, a pod.)

Cena produktu v E-SHOPu

PWMG12-BHx

Generátor PWMG12 - generátor PWM

Přístroj PWMG12 je generátor PWM výkonového signálu s nastavitelnou frekvencí, střídou i proudem.

Kompaktní příruční provedení s jednoduchou obsluhou. Přístroj je vybaven pamětí pro uložení aktuálního nastavení, dva režimy řízení střídy a výstupního proudu. Výkonový výstup je vypínán pomocí relé od napájecího napětí v době nečinnosti. Generátor je vhodný pro zkoušení akčních členů v automobilu, které jsou řízeny PWM signálem (např. proporciální podtlakové ventily, ventil počátku vstřiku, ventil regulace tlaku paliva DRV,IMV, ventil recirkulace spalin EGR,motorek škrtící klapky, a pod.)

Cena produktu v E-SHOPu

Příslušenství

Měřící hroty, redukce, prodlužovací, napájecí a propojovací kabely.


Moduly

UIT02


UIT02-M - modul


UIT02-A - celý přístroj

UIT02

Universální impulsní tester UIT02

Nová verze impulsního generátoru řízená mikrokontrolérem. Možnost dvou výstupů dimenzovaných na různé proudy a napětí, rozsah délky impulsu simulovaných otáčkek volitelný(viz varianty). Možnost přepínání převodu. Kabeláž, výstupní svorky a cejchovaný štítek součástí modulu. Nová funkce: generování definovaného počtu impulsů.

Varianty

  • UIT02:univerzální modul 100-3000RPM(s přepínatelným převodem-1ot = 2imp, 1ot = 1imp, 2ot = 1imp), nastavitelnou dobou impulsu 0,2 až 10ms. dvěma výstupy
  • UIT02CR: modul přizpůsobený pro zkoušení solenoidových commonrail vstřikovačů 100-5000RPM (pevný převod 2ot=1imp),doba vstřiku 0,1-9ms, jeden výstup 15Amax.
  • UIT02CUSTOM Dle vlastních požadavků zákazníka.

Cena produktu v E-SHOPu

DPG-FRP-I

Digitální tlakoměr DPG-FRP-I

Digitální tlakoměr DPG-FRP

Digitální panelový měřící přístroj pro měření vysokého tlaku pomocí tlakoměru FRP.

Napájení 12V, vnitřní stabilizátor napětí pro napájení tlakového snímače FRP. Možnost připojit k tlakoměru ze systému commonrail Bosch i Delphi. Zobrazení 0÷1900bar.

Cena produktu v E-SHOPu

DPM-BA-5A

DPM-BA-5A digitální ampérmetr +/-5A

Digitální tlakoměr DPG-FRP

Digitální panelový měřící přístroj - ampérmetr

Digitální panelový měřící přístroj - ampérmetr s rozsahem +/-5A. Přístroj je řízený mikroprocesorem se čtyřmístným displejem a nastavovacími prvkami pro kalibraci. Proudový senzor pracuje na principu Hallova jevu a galvanicky odděluje měřený obvod.

Cena produktu v E-SHOPu


Nově spuštěný E-SHOP

Přejít do e-shopu...

Příslušenství

...zpět
info[zavinac]jb-elektronik.cz