Vývoj a výroba elektronických zařízení, automobilová diagnostika.

Archiv novinek

4.11.2013

V šestém čísle časopisu Autoexpert vyšel článek "Měření spouštěcí soustavy osciloskopem", v aktuálním jedenáctém čísele vyšlo pokračování s tématem měření dobíjecí soustavy osciloskopem.

Autoexpert 6/2013

Měření spouštěcí soustavy osciloskopem

24.6.2013

Nový produkt: PWM generátor M-PWM2 vhodný ke zkoušení akčních členů pracujících v PWM režimu (ventil regulace tlaku paliva IMV/DRV, volnoběžný ventil, proporcionální podtlakový ventil/měnič tlaku, EGR ventil, ovladač škrtící klapky a pod.) Velká variabilita nastavení (frekvence, střída, 4 variabilní automatické módy), přepínatelná amplituda signálového výstupu 5V/12V, vypínatelná antiparalelní dioda. Praktické příruční provedení s bohatou možností příslušenství (napájecí kabely, napájecí zdroj, propojovací kabely)

Přípravek - PWM generátor M-PWM2-A
Generátor M-PWM2

3.6.2013

Nově rozšířeny automatické režimy přípravku M-PWM1 pro větší variabilitu pro zkoušku a čištění akčních členů. Nechte si aktualizovat software na verzi SW v1.3.

5.10.2012

Nově otevřen elektronický obchod, kde je možné objednávat z veškeré naší nabídky. Výhodou je přehlednost, rozdělení do kategorií, zboží v akci, slevy a případně doprodej. Při nákupu nad 5000kč bez DPH je doprava zdarma.

Přejít do E-SHOPu...

25.9.2012

Rozšířená nabídka automobilových konektorů Bosch Jetronic, Fiat, Iveco

16.8.2012

Nový článek Automobilová diagnostika - diagnostika poruch zapalování. Měření paralelní diagnostikou - osciloskopem a VN kleštěmi HCV95.

12.7.2012

Nový produkt - PWMG12: generátor PWM pro zkoušení akčních členů v automobilu v režimu PWM. V nabídce je několik verzí přístroje podle stupně výbavy. Základní charakteristikou jsou analogové ovládací prvky, přehledný červený LCD znakový displej, příruční provedení nebo modulové provedení pro zabudování do celého systému. Volba napájení 12/24V i pro zkoušení akčních členů v nákladních automobilech.

PWMG12 - generátor PWM

17.5.2012

Produkty - nový produkt: DPG-FRP:Digitální tlakoměr, panelový měřící přístroj pro měření vysokého tlaku pomocí tlakoměru FRP.
Rozšířena nabídka elektroinstalačního materiálu (OBD konektory, patice automobilových relé a nožových pojistek, pojistkové boxy, opravárenské sady konektorů Bosch Commonrail) a měřících kabelů.
Rozšířen automatický režim přípravku M-PWM1 na 4 módy pro zkoušku a čištění akčních členů. Nechte si aktualizovat software.

Digitální tlakoměr DPG-FRP-I

3.1.2012

Automobilová diagnostika - nové přípravky: M-IG2:impulsní generátor s funkcí PWM a M-PWM1: generátor PWM pro testování akčních členů v automobilu. Impulsní generátor pro zkoušení indukčních cívek, zapalovacích modulů a benzínových vstřikovačů, proporciálních ventilů, volnoběžných ventilů a DRV. Přípravky pro paralelní diagnostiku elektroniky motoru.

Přípravky vhodné pro automobilní školy a autoservisy...

Přípravek - impulsní generátor v2 Přípravek - PWM generátor

14.12.2011

Automobilová diagnostika z praxe - naměřené průběhy
Reálné naměřené průběhy osciloskopem při paralelní diagnostice. Měření na zapalování, vstřikování a dalších signálových veličinách.

Testování akčních členů v automobilu

16.8.2011

Automobilová diagnostika teorie a praxe: nové články - druhy zapalování zážehového spalovacího motoru a Testování akčních členů v automobilu.

Druhy zapalování zážehových motorů Testování akčních členů v automobilu Testování akčních členů v automobilu Testování akčních členů v automobilu

21.3.2011

Relé výstražných světel WLCR2 pro dodatečnou montáž funkce výstražných světel. Relé umožňuje spínat výstražná světla jednoduchým tlačítkem nebo spínačem.

29.11.2010

Automobilová diagnostika - přípravky: M-TS1 teplotní senzor (náhrada), M-VD1 dělič napětí a M-IG1 impulsní generátor. Přípravky nahrazující snímače teploty motoru, nasávaného vzduchu, paliva nebo snímač polohy škrtící klapky, tlakové snímače, měřič průtoku vzduhu a pod. Impulsní generátor pro zkoušení indukčních cívek, zapalovacích modulů a benzínových vstřikovačů. Přípravky pro paralelní diagnostiku elektroniky motoru.
Novinkou je přípravek nahrazující automobilové relé s přepínačem pro ruční sepnutí "relé".

Přípravek - teplotní senzor - náhrada Přípravek - dělič napětí Přípravek - impulsní generátor Relé- spínač náhrada M-RE2P

15.10.2010

Automobilová diagnostika - teorie: Zapalování zážehového spalovacího motoru.
Automobilová diagnostika - diagnostické přístroje: Popis a zkušenosti s diagnostickými přístroji jako VAG1552, Autel GS500, Devcom TSPro Color a podobně..

20.9.2010

Nově v nabídce příslušenství pro paralelní diagnostiku automobilových systémů. Příslušenství průběžně doplňujeme o další položky.

16.8.2010

Nový produkt HVC95-A/B/C - induktivní a kapacitní snímací kleště v jednom pro měření na vysokém napětí zapalování v automobilech.

29.7.2010

Nový produkt D2Vconv - převodník střídy na napětí pro měřící účely v automobilové diagnostice

D2Vconv - připojení